top of page

"Možnost učit se od Ondry, který se učil od těch nejlepších je úžasné. Vysvětlil mi proč a jak mám co dělat, abych u svého koně měla respekt, který je tak moc potřeba pro spolupráci. Ukázal mi jakým směrem jít, aby byl kůň spokojený a co a v jaké míře po něm mohu chtít.Ondra ke každému přistupuje individuálně a vše dokáže vysvětlit tak, že vám to konečně do sebe zapadá a chápete proč to tak je Týden je skvělá doba a já už druhý den viděla velký rozdíl, o posledním dnu ani nemluvě Pokrok byl vidět jak na koni, tak i na mě a k oboustranné spokojenosti. Když si mě jeden den vzala Alča na porovnání sedu, tak jsem večer necítila břicho, jak jsem najednou začala zapojovat to, o čem jsem dříve neměla ani páru . "

Nikol Půlpánová

INTENZIVNÍ TÝDENNÍ KURZ

Tento program je určen pro ty, kdo se chtějí naučit jezdit na koni, vylepšit svou techniku či pro ty, kdo chtějí vylepšit komunikaci s vlastním koněm, vyřešit nějakou tu jezdeckou záludnost, udělat své první kroky při práci s dobytkem nebo se naučit lasovat. Základním kamenem našeho přístupu k jezdectví  je práce opřená o filozofii klasické drezury, tedy důraz na jemnost pobídek, korektní sed umožňující koni pracovat v rovnováze  a celková osnova práce vedoucí k prostupnému a ochotnému koni, který se pohybuje od aktivní zádě.

Jak to probíhá?

V rámci kurzu máte  garantováno 10 jezdeckých lekcí a 1 lekce teorie historie jezdectví a biomechaniky.  Pakliže s Vámi pojede partner či kamarád, má ubytování zdarma spolu s Vámi. K dispozici vám bude velmi komfortní ubytování s TV/Sat a wifi, bazén, bar. Stravu je možné si doobjednat.   Zvládáme maximálně dva jezdce/ týden. Jediné co tedy potřebujete je VÁŠ VLASTNÍ KŮŇ , oblečení a dobrou náladu :)

- Termíny jsou březen až červen a září až listopad.
- Každý den je rozdělený do dopoledního a odpoledního bloku.

- Záleží čistě na vás co budete chtít procvičovat.

- Tréninkový plán přizpůsobíme zcela individuálně.

    - Je jedno jestli jezdíte klasicky či westernově, pro oba styly máme tréninkový plán i vybavení.

- Příjezd neděle večer či pondělí ráno

- Odjezd pátek odpoledne po odpolední lekci   

  Cena za kurz včetně ubytování a tréninků  včetně ustájení vašeho koníka je 10000 CZK /osobu vč. DPH.

bottom of page