ŠKOLNÍ KONĚ

MEGGIE

Plemeno: teplokrevný kůň

Narozena : 2007

Pohlaví : klisna

Barva : zrzka

Charakteristika : Meggí je velmi zkušená klisna, která má za sebou stovky lekcí. Meggí je velmi vyrovnaná , klidná a stoprocentně spolehlivá. Její výhodou je, že díky svým zkušenostem umí přizpůsobit tempo lekce přesně podle potřeby studenta. Umí být klidná a pomalá a stějně tak i příjemně temperamentní. Na svou postavu je překvapivě prostupná. Je přiježděná do stupně cvalové piruety a letmých přeskoků. Meggí je zaučená pod laso a na práci z dobytkem.

DOC LUCKY WAYNE

Plemeno: American paint horse

Narozen : 2001

Pohlaví : valach

Barva : tmavý hnědák

Charakteristika : Wanyne ( nebo Lucky ) je náš nejstarší koník. Má za sebou závodní karieru, která se na něm trochu podepsala, takže nyní chodí jen na vyjíždky a protože je velmi velmi hodný, pomáhá začátečníkům s jejich prvními kroky pod sedlem. Wayne má velmi dobrou přiježděnost a provede vás všemi laterárními cvičeními. Je zaučený s lasem i na dobytek.

ORION BEN REZA

Plemeno: Appaloosa x Pony

Narozena : 2005

Pohlaví : valach

Barva : puntík

Charakteristika : Orion je náš první kůň. S orionem se potkáte, jste-li již trochu pokročilejší. Orion bohužel díky genetickým vlohům zcela oslepl na pravé oko a částečně na levé. Díky tomu se musí více spoléhat na jezdce. Má-li ve svého jezdce důvěru, jeho hendikep na něm nepoznáte. Orion je velmi dobře přiježděn a může vás provést prvními kroky při prái na dobytku či lasování.

Přijďte pobejt !