top of page

Tábor Malý Ranger

LOGO.png

soubory ke stažení

propozice 

Díky malému formátu táboru ( 8 dětí na turnus ) se tak budeme dětem   věnovat s maximální individuální péčí. Během týdne si děti pod vedením bývalého člena zásahové jednotky či lovce nebo kováře osvojí dovednosti v lovectví a myslivosti, sebeobranně, bushcraftu, přesné střelbě, jezdectví či první pomoci. Naučí se ovládat kánoi, ugrilují si svůj vlastní steak a pstruha, sestaví si svou nouzovou brašnu či si vykovou nůž.

Osm dětí se tak po týdnu stane týmem  malých Rangerů .

Náš areál disponuje vlastní restaurací, krytým vyhřívaným bazénem se slanou vodou, jízdárnou, kovárnou, vlastním lesem a patvinami o rozloze 22 Ha. Pro děti je zřízen malinkatý malebný tábor ze 3 podsadových stanů s ohništěm, vyhřívanou klubovnou s teplou sprchou, TV a internetem. Stravování dětí  je zajištěno v naší vlastní restauraci, klasicky 5 jídel denně ( snídeně, svačina, oběd, svačina, večeře ) s nonstop pitým režimem

 OBSAZENOST TÁBORŮ 2023: 

TURNUS I: 8-15.7.  plně obsazen

TURNUS II: 29.7 - 5.8.  - plně obsazen 

TURNUS II : 12-19.8 - plně obsazen 

Nápad uspořádat maloformátový tábor je tu od samého počátku provozu Ranče Bystrá nad Jizerou. Kulisa kanadských srubů a ohrad s koňmi na pozadí majestátních Krkonoš je téměř ideálním prostředím pro takovou akci. Letos ten nápad dozrál. Možná je to tím, že naše vlastní děti dorůstají do táborových let.  A protože pro ně i děti našich stálých klientů neustále připravujeme nějaké dobrodružství byl už krůček k tomu nabídnout to celé i Vám. 

 

 

  • Facebook
LETAK2023.jpg

Děti, přijďte pobejt!

bottom of page